Jeśli nie macie Państwo możliwości bezpośredniej adopcji zwierzaka, polecamy adopcje wirtualną. W celu jej realizacji tworzymy dla Państwa zindywidualizowany rachunek na który będzie można przelewać określoną sumę pieniędzy. Na naszej stronie internetowej, przy zdjęciach wybranych zwierząt pojawią się ikonki „Czeka na wirtualnego opiekuna”.

Gdy zaadoptujecie Państwo wirtualnie dane zwierzę, przy jego zdjęciu pojawi się imię, nazwisko, lub nick. Będziecie Państwo mieli możliwość umieszczenia na swojej stronie internetowej, czy też blogu, zdjęć zaadoptowanego podopiecznego. Oczywiście w miarę możliwości jest także możliwość odwiedzin swojego pupila, na pewno chętnie Was pozna!

Jakie są koszty wirtualnej adopcji?

W chwili obecnej koszt wirtualnej adopcji zwierzaka, niezależnie od jego rasy czy też rozmiarów to 30 zł miesięcznie.

Czy adoptując wirtualnie zwierzę podejmuję jakieś zobowiązanie?

Nie. Wpłacając na nasze konto kwotę 30 zł zostajecie Państwo wirtualnym opiekunem wybranego zwierzaka na 1 miesiąc. Dokonując takiej samej wpłaty w kolejnym miesiącu przedłużacie swój status wirtualnego opiekuna. Jeżeli chcecie zrezygnować, wystarczy napisać do nas maila z informacją o rezygnacji z wirtualnej adopcji oraz nie wpłacać kolejnej kwoty. Jednym słowem zrezygnować z wirtualnej adopcji możesz w każdej chwili, nie podając przyczyn. Informacje na stronie o wirtualnych opiekunach aktualizujemy raz w tygodniu, lub częściej jak tylko pozwoli nam na to czas.

Na co są przeznaczane pieniądze z wpłat?

Pieniądze z wpłat będą przeznaczone na ogólne potrzeby w schronisku związane z utrzymaniem psów, takie jak nowe boksy, budy, leki, obroże i smycze, miski itp.

Wirtualnym opiekunem może zostać osoba prywatna, organizacja, określona grupa ludzi (np. szkoła, klasa itp.) czy też firma.  Dla firm może to być dodatkowa forma reklamy – mogą umieścić obok zdjęcia zwierzaka swoje logo, czy też odnośnik do strony internetowej.