Podopieczni
Nasi

Podopieczni potrzebujący pomocy

.

Murzyn

 Zdiagnozowano u niego alergię kontaktową na pleśń i grzyby, więc obecnie jego stan znacznie się pogorszył. Pojawiły się nowe wyłysienia sierści. Cotygodniowe kąpiele przynoszą mu ulgę i łagodzą świąd, przyda się również wysokiej jakości karma na rybie z wysoką zawartością Omega. Pod opieką fundacji do czasu zakończenia współpracy ze Schroniskiem w Sosnowicach. 19.08.2022r. znalazł nowy dom.

Jessi

Jessi zwana w schronisku Marlin może liczyć tylko na dobrą wolę człowieka. W lipcu 2019 trafiła do Schroniska odebrana interwencyjnie z łańcucha. W sprawie pseudowłaściciela toczy się postępowanie za złe traktowanie. Jessi ma niedowład tylnych nóg, powłóczy nimi. Spowodowane jest to wadą kręgosłupa, nie wszystkie sygnały przechodzą przez rdzeń.  Zmarła 22.04.2021. Cześć jej pamięci!

Nasi

Podopieczni, którzy znaleźli nowy dom

Razem ze Schroniskiem dla bezdomnych zwierząt w Sosnowicach, postanowiliśmy wziąć pod opiekę schroniskową maskotkę, przecudnego psa w typie owczarka.

Piesek mieszka w Schronisku w Sosnowicach od marca 2018. Już od pierwszego dnia rozbawił wszystkich kiedy uciekł do pokoju pracowników na kanapę i za żadne skarby nie chciał z niej zejść. Wesoły, niewybredny, koleżeński do innych piesków, mix owczarka.

W wyniku zaćmy, pieskowi groziła całkowita utrata wzroku. W październiku 2018 r. fundacja All For Animals rozpoczęła zbiórkę środków na operację, która odbyła się 21 listopada. Zbiórka wciąż trwa, choćby z uwagi na konieczność finansowania wizyt kontrolnych i leków.

Aktualizacja 23.11.2018

Wczoraj mieliśmy drugą kontrolę. Wszystko goi się książkowo z czego się ogromnie cieszymy. Piesek ma krople i żel do oczu (przeciwzapalne), łącznie trzeba mu kropić oczka 11 razy dziennie! Do tego 2 razy przepłukiwać solą fizjologiczną oraz podawać 2 rodzaje tabletek – antybiotyk i przeciwbólowe. Za tydzień kontrola. Mamy dowody, że psiak  widzi! Zaczął na spacerze ganiać ptaszki, na które wcześniej uwagi nie zwracał, a wczoraj w przychodni obwarczał każdego pieska, gdzie wcześniej były mu one obojętne. Niesamowite wrażenie. Coś czujemy, że mu rogi wyrosną po tej operacji.

Aktualizacja 17.12.2018 
Piesek znalazł już dom i jest po operacji.